Ako poslať zásielku?

Veľmi jednoducho, stačí kliknúť na tlačidlo Odoslať zásielku vpravo hore, vyplniť údaje odosielateľa, prijímateľa a detaily zásielky. Formulár Vám automaticky kalkuluje cenu prepravy. Je možné vyplniť aj viacero zásielok od jedného odosielateľa viacerým príjemcom. Po zaplatení kartou Vám príde do emailu potvrdenie o prijatí objednávky. Kuriéra môžte očakávať na adrese odosielateľa v termíne a čase, ktorý si vyberiete v objednávke. 

Kedy je možné poslať zásielku?

Dátum vyzdvihnutia vyplníte v objednávkovom formulári. Pri objednávkach do 15:00 je možné vyzdvihnutie ešte v ten istý deň. Zásielky vyzdvihujeme v pracovné dni medzi 16:00 a 22:00

Kedy bude zásielka odovzdaná príjemcovi?

Väčšinu zásielok doručujeme už v ten istý deň, prípadne nasledovný. Zásielky doručujeme len v pracovné dni v čase od 18:00 do 22:00.

Čo ak prijímateľ neprevezme zásielku?

Ak sa nepodarí zásielku odoslať na prvý krát, realizujeme jeden ďalší pokus na doručenie. Ak je aj ten neúspešný, zásielku vraciame odosielateľovi.

Je možné poslať zásielku aj na dobierku?

Áno, dobierka je možná. Preberáme platby v hotovosti aj kartou. Poplatok za dobierku je 1% z uhradenej sumy, minimálne 1,49 €.

Vlastním eshop a mám záujem o spoluprácu. 

Žiadny problém. Vyplňte kontaktné údaje v sekcii "Ponuka pre eshopy" a my sa Vám ozveme so zvýhodnenou ponukou.