Hlavné benefity

Package Delivery

Rýchlejšie doručenie

Pri zásielkach zadaných do 15:00 doručujeme ešte v ten istý deň. Zákazníci očakávajú stále rýchlejšie dodanie svojich zásielok a doručenie v rámci jedného dňa Vám dáva výraznú výhodu pred konkurenciou

Packing Items

    Zákazník dostane zásielku v čase, ktorý mu vyhovuje

Zásielky sa doručujú medzi 18:00 a 22:00 kedy je väčšina pracujúcich ľudí doma a vie bez problémov prebrať zásielku. Ľudia ako obchodní zástupcovia, pracovníci vo výrobných firmách, preprave, kritickej infraštruktúre a pod. nemajú možnosť počas pracovnej doby prevziať zásielku od kuriéra a možnosť doručenia vo večerných hodinách jednoznačne uvítajú. 

Warehouse Workers

  Rovnomernejšie prerozdelenie distribúcie

Stretávate sa s problémom, že nestíhate expedovať veľké množstvo zásielok naraz a narážate na limity prepravnej kapacity? Večerný kuríér využíva na doručenie zásielok doteraz nevyužié večerné hodiny a vy viete zásielky prerozdeliť rovnomerne medzi denných kuriérov a večerného. 

White Van

 Plynulá preprava 

Na rozdiel od denných kuriérov vozíme tovar vo večerných hodinách, kedy sú cesty prázdne. Veríme totiž, že cestná infraštruktúra v meste má byť počas dňa využívaná na presun ľudí a vo večerných a nočných hodinách na prepravu tovaru. Váš tovar tak nestojí zbytočne zaseknutý v dopravných zápchach a zásielky sú dodávané bez zbytočného meškania.

Chcete ponúkať možnosť večerného doručenia aj na Vašom eshope? Vyplňte kontaktný formulár nižšie a my sa Vám obratom ozveme so zvýhodnenou ponukou služieb.  

Naša klientská zóna ponúka možnosť importu hromadných objednávok a tlače prepravných štítkov. Takisto ponúkame možnosť prepojenia našich systémov cez API.

  

Večerný rozvoz zabezpečujeme len v Bratislave.

Mám záujem o spoluprácu

Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať